🎉 Официално открихме новия STEM център в нашето училище! 🔬💻🚀
Това е още една важна стъпка към модерното образование, иновациите и вдъхновяващата учебна среда за нашите ученици. 📚✨
Благодарим сърдечно на всички гости, учители и ученици, които споделиха този специален момент с нас и подкрепиха реализирането на тази идея. 🤝
Изказваме своята признателност към всички, които с труд, отдаденост и професионализъм допринесоха за създаването на STEM центъра. 🙏👏 Благодарим за положения труд, усилията и подкрепата на всички замесени в реализирането на този важен проект! 🌟
Пожелаваме на всички ученици и преподаватели успешна и ползотворна работа в новия STEM център, много вдъхновение, смели идеи и бъдещи успехи! 🚀🧠✨
На добър час! 🍀

🎉 Официално открихме новия STEM център в нашето училище! 🔬💻🚀 Това е още една важна стъпка към модерното образование, иновациите и вдъхновяващата…
